• Warsztaty wielkanocne

• Dzięki  uprzejmości  Nadleśnictwa  Hajnówka klasa 6b miała możliwość po raz kolejny uczestniczyć w warsztatach plastycznych.  Tym razem wykonaliśmy piękne ozdoby wielkanocne. Serdecznie dziękujemy.

• Tradycyjny sad

• Uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie „Tradycyjny sad”. Staramy się o grant na zakup między innymi tradycyjnych drzewek owocowych.

• „Przed wielu laty w Chinach…”

• W muzyczną podróż zabrała nas klasa 6a. Pod opieką Pauliny Stepaniuk młodzież przygotowała słowno-muzyczny montaż na podstawie bajki „Słowik”. Połączenie dźwięków muzyki oraz teatrzyku Kamishibai zrobiło duże wrażenie na oglądających uczniach klasy 2a. Wykorzystano dzwonki chromatyczne, pozytywkę, gwizdek oraz odgłosy przyrody. W ramach współpracy z biblioteką uczniowie włączyli się w propagowanie czytelnictwa z elementami dramy. Klasa 6a zadziałała na zmysły odbiorców i otrzymała wielkie brawa w podziękowaniu od publiczności.