• Wystawa o Polakach ratujących Żydów

•       Z  okazji  obchodów  związanych  z  beatyfikacją  Rodziny  Ulmów, w  szkole  została  zorganizowana  wystawa  - ,,Polacy  ratujący  Żydów  w  latach  II  wojny  światowej".

Alina  Nowik.

• Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Train Your Brain'"

• W tegorocznej dziesiątej  już edycji konkursu „Train Your Brain” pod patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka wzięło udział ośmiu zawodników reprezentujących trzy hajnowskie szkoły podstawowe. Finał konkursu „Train Your Brain” został przeprowadzony  30 maja 2023  w naszej szkole.

Zadaniem finalistów było pokonanie ośmiu  konkurencji językowych,  które sprawdzały wiedzę z zakresu znajomości słownictwa, gramatyki i  kultury krajów anglojęzycznych oraz zdobycie jak największej ilości punktów, co gwarantowało zwycięstwo.

W tym roku dziesiąta edycja konkursu szczęśliwa okazała się dla:

Michała Zajkowskiego z  SP2

II miejsce- Zuzanna Frankowska SP4

III miejsce -Piotr Kiryluk SP4

IV miejsce- Blanka Artemiuk SP1, Igor Zarzycki SP2

V miejsce-Małgorzata Kozicka SP1

VI miejsce -Michalina Androsiuk SP1

VII miejsce-Malwina Jaruga SP1

Wszyscy uczestnicy zostali  uhonorowani  wartościowymi nagrodami w postaci materiałów edukacyjnych  do nauki języka angielskiego ufundowanych przez Urząd Miasta Hajnówka.

Gratulujemy  i  dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie konkursu   oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już za rok.

Emilia Kruczkowska

• I Piknik z Jedynką z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

• Oj działo się... Naszym kochanym Milusińskim życzymy jak najwięcej uśmiechów na twarzach, zdrowia i spełnienia marzeń. Pamiętajcie , dorośli też kiedyś byli dziećmi ... Dzisiejsze atrakcje urozmaicili nam sponsorzy: PSS Społem, Ikea Industry Orla oraz KPP Hajnówka , którym serdecznie dziękujemy za wsparcie.