• Plastyczne warsztaty wielkanocne

• Dnia 28 marca, w ramach lekcji plastyki, uczniowie klasy V b uczestniczyli  w warsztatach wielkanocnych zorganizowanych przed Nadleśnictwo Hajnówka. Podczas zajęć uczniowie wykonywali ozdoby świąteczne mając do wyboru szereg materiałów z których mogli skorzystać.  Wszyscy chętnie zaangażowali się pracę i dzięki temu powstały piękne oraz oryginalne ozdoby wielkanocne.

Emilia Kruczkowska

• Jeden z dziesięciu po angielsku.

• W poniedziałek 20 marca został przeprowadzony I etap konkursu z języka angielskiego "One of ten".

Uczniowie klas V i VI zmagali się z pytaniami konkursowymi  opartymi na zasadach słynnego teleturnieju z programu 2 TVP pt: "Jeden z dziesięciu". Do finału przeszła najlepsza trójka uczestników konkursu. W dniu 27 marca w finałowym etapie, zwycięzcami zostali:

I miejsce- Mateusz Klimiuk  Va

II miejsce - Sebastian Gierasimuk V b

III miejsce - Zosia Mroziewicz VI b

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom.

Emilia Kruczkowska

• Podróż do Soplicowa

• Ania Leszczyńska i Hania Bołtromiuk opisały w białoruskojęzycznej gazecie "Nivie" swoją podróż do Soplicowa. Zainspirowane utworem "Pan Tadeusz" w języku polskim i w języku białoruskim  stworzyły własną mapę magicznego miejsca.

• Nauczyciel z pasją

• "Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!" - B. Conklin

Dziś dzielimy się miłą wiadomością. Wychowawczyni klasy II a, Urszula Augustynowicz, zajęła pierwsze miejsce w powiecie hajnowskim w kategorii „Nauczyciel klas 0-III” w plebiscycie edukacyjnym Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej. Głosujący docenili jej życzliwość, zaangażowanie i profesjonalizm.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!