• Ważne informacje

• Zgłoszenie do świetlicy

1. Świetlica jest czynna w godz. 6.45-7.45 oraz 10.30 - 16.30.
          2. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do punktualnego odbioru dziecka ze świetlicy.
          3. W świetlicy obowiązują REGULAMIN ZACHOWANIA W ŚWIETLICY, z którymi dzieci zapoznają się na pierwszych zajęciach w świetlicy (REGULAMIN dostępny jest na gazetce ściennej w świetlicy oraz stronie internetowej szkoły www.sp1hajnowka.edupage.org).
          4. W świetlicy obowiązuje przez cały rok szkolny zmiana obuwia.
          5. Świetlica nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w niej przedmioty.
          6. Za zniszczenie przedmiotów będących wyposażeniem świetlicy materialnie odpowiadają rodzice/opiekunowie.
          7. Nauczyciele - wychowawcy świetlicy współpracują z rodzicami, wychowawcami klas, pedagogiem szkolnym, psychologiem celem rozwiązywania trudności wychowawczych.